Telefony refabrykowane

Co to jest telefon refabrykowany? Telefony refabrykowane to używane smartfony, które zostały zregenerowane i wprowadzone z powrotem do sprzedaży na rynku. Telefony są zwykle zwracane, jeśli nawet mają jakiekolwiek drobne usterki lub uszkodzenia. Kiedy trafiają do producenta, są naprawiane i tym samym mogą funkcjonować tak samo, jak nowe urządzenia. Jeśli kiedykolwiek chciałeś mieć telefony z zaawansowaną technologią za ułamek zwykłej ceny, to refabrykowane telefony są najlepszym wyborem. Takie urządzenia są dużo tańsze niż ich nowe odpowiedniki. Dlatego możesz zdobyć swój ulubiony starszy lub najnowszy telefon dowolnej marki w bardzo przystępnej cenie. Nie musisz się też obawiać, że otrzymasz produkt wątpliwej jakości.

Smartfony odnawiane - takie same jak nowe, tylko tańsze!

W każdym przypadku, zanim telefon znowu trafi do sprzedaży, przeprowadzany jest kompletny proces modernizacji z wieloma testami, aby upewnić się, że telefon działa poprawnie. Producenci i certyfikowani sprzedawcy są świadomi swojej wiarygodności, dlatego nie sprzedają telefonów uszkodzonych. Za każdym razem, gdy rozważasz zakup odnowionego telefonu u renomowanego sprzedawcy, masz pewność, że otrzymujesz w pełni funkcjonalne urządzenie. Pozostaję jeszcze pytanie, jak sprawdzić, czy telefon nie był refabrykowany?

Zakup telefonu odnawianego - nie masz się czego obawiać

Wystarczy wejść w ustawienia w telefonie, gdzie możesz sprawdzić numer modelu. Interesuje nas pierwsza litera. Jeśli jest to „F”, to telefon został refabrykowany. Jeśli „M” jest całkowicie nowy.

Telefony używane (refabrykowane)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl