Niszczące wiadomości dla graczy EA. Gry zniknęły, a oni są wściekli

Niszczące wiadomości dla graczy EA. Gry zniknęły, a oni są wściekli
Autor Ewa Nowak
Ewa Nowak26.05.2024 | 3 min.

Cześć graczy! Mamy złą wiadomość dla wszystkich miłośników gier EA. Gracze na całym świecie donoszą o problemach z dostępem do swojej biblioteki gier na platformie EA App. Wchodzą na swoje konta, a tam nie ma ich ulubionych tytułów – wszystkie zniknęły! EA twierdzi, że usterka została usunięta, jednak wielu użytkowników wciąż nie może skorzystać ze swoich zakupionych gier. Sytuacja jest naprawdę frustrująca, zwłaszcza dla tych, którzy mają wykupione abonamenty.

Gry znikają z kont EA na wszystkich platformach

Gracze na całym świecie donoszą o zaniepokojącym problemie z grami EA znikającymi z kont na różnych platformach, takich jak Origin, EA App czy Steam. Wielu użytkowników po prostu nie widzi już w swoich bibliotekach wcześniej zakupionych tytułów, jakby gry te zupełnie zniknęły.

Sytuacja dotyczy zarówno osób, które kupowały gry bezpośrednio na platformie EA App, jak i tych, którzy mają dostęp do gier EA przez subskrypcję Xbox Game Pass na komputery osobiste. Co ciekawe, gry zniknęły z kont Origin nawet w przypadku tytułów zakupionych na Steamie, do których uruchomienia wymagany jest EA App.

Ten nietypowy problem nie wiąże się z wylogowywaniem użytkowników z ich kont. Po zalogowaniu na konto gracze widzą jedynie darmowe gry, a posiadane wcześniej tytuły zniknęły bez wyjaśnienia. To z pewnością frustrująca sytuacja dla graczy EA, zwłaszcza tych, którzy wydali pieniądze na zakup ulubionych gier.

Komunikat o usunięciu tytułów "z niewymienionego powodu"

W wielu przypadkach użytkownicy napotkali komunikat informujący o usunięciu gier "z niewymienionego powodu". Równocześnie mogli zobaczyć, że dodatkowe zawartości (DLC) do tytułów, np. dodatki do The Sims 4, wciąż są widoczne na ich koncie.

Taki komunikat zwykle pojawia się tylko w jednej sytuacji - gdy wygasa abonament EA Play, który daje dostęp do części biblioteki gier EA. Jednak wielu graczy podkreśla, że od dawna nie posiadało aktywnej subskrypcji EA Play, więc błąd ten nie powinien u nich wystąpić.

To sugeruje, że coś poszło nie tak po stronie EA i gracze doświadczają błędu, którego w normalnych okolicznościach nie powinni zobaczyć. Utrata dostępu do zakupionych tytułów jest nie tylko frustrująca, ale również niepokojąca, ponieważ narusza prawa konsumenckie.

Czytaj więcej: Mały i tani model SI od Microsoftu nie halucynuje - rewolucja w sztucznej inteligencji?

EA Help twierdzi, że problem został rozwiązany, gracze nie zgadzają się

Zdjęcie Niszczące wiadomości dla graczy EA. Gry zniknęły, a oni są wściekli

Kilka godzin temu oficjalny profil EA Help na Twitterze opublikował post sugerujący, że problem z znikającymi grami EA z kont został rozwiązany. Jednak gracze wciąż zgłaszają utrudniony dostęp do swoich bibliotek, a niektórzy nawet po restarcie aplikacji EA App nadal nie mogą odzyskać gier EA.

  • Strona EA Status także wskazuje, że serwery EA App i EA Play działają poprawnie.
  • Mimo to, niezliczone doniesienia od graczy pokazują, że problem wciąż nie został całkowicie naprawiony.
  • Sytuacja ta przypomina niedawny incydent z grą The Crew, kiedy to Ubisoft przypadkowo usuwał tytuł z kont użytkowników.

Brak dostępu do zakupionych gier to poważny problem, który EA powinno jak najszybciej rozwiązać. Gracze słusznie oczekują pełnej przejrzystości i wyjaśnień od producenta. W przeciwnym razie, sytuacja ta może negatywnie wpłynąć na zaufanie konsumentów do platformy EA.

5 Podobnych Artykułów

  1. Refabrykowane smartfony - najlepsze modele
  2. Niezwykła oferta HBO Max od Twojego operatora - zacznij oglądać już dziś!
  3. Twierdza na wodzie do kupienia za 5 mln zł
  4. Wyświetlacz w Samsungu Galaxy A20e - poradnik naprawy
  5. Ekran w Huawei P20 Lite - porady dotyczące wymiany
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Ewa Nowak
Ewa Nowak

Na moim blogu piszę o najnowszych smartfonach i gadżetach. Dzielę się opiniami na temat funkcji, wyglądu i możliwości nowych modeli. Sprawdzam wytrzymałość telefonów i porównuję ich baterie. Oceniam aparaty i szybkość działania. Polecam najlepsze akcesoria i etui. Piszę poradniki jak samodzielnie naprawić telefon. Przewiduję jak będą wyglądały smartfony przyszłości.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły