Nowy rekord polskiego internetu: Wardęga rozdał drogie samochody

Nowy rekord polskiego internetu: Wardęga rozdał drogie samochody
Autor Ewa Nowak
Ewa Nowak17.02.2024 | 5 min.

Wardęga rozdał drogie samochody i pobił rekord polskiego internetu. Popularny youtuber zorganizował loterię, w której można było wygrać luksusowe auta warte łącznie 2,5 miliona złotych. By wziąć w niej udział, trzeba było kupić jego e-booka. Im droższy wariant książki, tym więcej losów się dostawało. 14 stycznia odbyło się losowanie na żywo, które przyciągnęło przed ekrany ponad 600 tysięcy widzów. To nowy rekord polskiego YouTube'a. Oprócz aut można było wygrać też drogi sprzęt elektroniczny.

Kim jest Budda, autorem rekordu

Budda to pseudonim polskiego youtubera Kamila Labuddy, który urodził się w 1999 roku. Zyskał popularność dzięki publikowaniu filmów o tematyce motoryzacyjnej. W 2018 roku zakupił swoje pierwsze auto marki Subaru Impreza, co zapoczątkowało jego karierę internetową.

Najpierw Budda prowadził konto na Instagramie, a w 2019 roku założył kanał na YouTubie. Błyskawicznie zdobył popularność, a jego filmy zaczęły przyciągać setki tysięcy widzów. Dzisiaj kanał Buddy subskrybuje już 2,13 miliona osób, co czyni go jednym z najpopularniejszych twórców w Polsce.

Budda znany jest ze swojego ekscentrycznego stylu bycia i niecodziennych pomysłów na filmy. Lubi epatować luksusem i drogimi autami, ale również angażuje się w akcje charytatywne. Zbiórki pieniędzy dla potrzebujących, rozdawanie prezentów w przebraniu Mikołaja czy wsparcie dla bezdomnych to także jego znaki rozpoznawcze.

Nagrody warte fortunę

Budda od dawna zapowiadał, że zrobi coś spektakularnego, by uczcić osiągnięcie 2 milionów subskrybentów na YouTubie. Postanowił zorganizować wielką loterię, w której rozda luksusowe nagrody o łącznej wartości 2,5 miliona złotych.

Ile warte były rozdane nagrody

Nagrody w loterii Buddy były wyjątkowo wartościowe. Główną wygraną był nowiutki samochód - BMW M3 Touring wart ponad 500 000 zł. Oprócz tego do wygrania było 9 innych aut o łącznej wartości około 2 milionów złotych.

Ale to nie wszystko. Budda rozdał również 10 najnowszych iPhone'ów 15, 10 konsol PlayStation 5 oraz 10 wydajnych laptopów gamingowych marki Acer Nitro. Łączna pula nagród w loterii wyniosła niemal 2,5 miliona złotych.

Legalność i przejrzystość loterii

Loteria Buddy była w pełni legalna i zgodna z prawem. Organizator uzyskał odpowiednie zezwolenia od Izby Administracji Skarbowej. Dodatkowo losowanie nagród odbyło się na żywo, co zapewniło jego transparentność i uczciwość.

Czytaj więcej: Klapki Kubota przeniosły się z bazaru lat 90. do Biedronki za miliony złotych

Dlaczego akcja odniosła taki sukces

Loteria Buddy okazała się wielkim sukcesem. Transmisję online z losowania obejrzały na żywo ponad 635 tysięcy osób, bijąc dotychczasowy rekord polskiego internetu. Skąd tak duże zainteresowanie akcją?

Po pierwsze, sam Budda ma rzesze fanów, którzy śledzą każdy jego ruch w sieci. Po drugie, rozdawane nagrody były wyjątkowo wartościowe i kuszące. W końcu któż nie chciałby wygrać nowiutkiego BMW? Po trzecie wreszcie, losowanie na żywo zapewniło transparentność i wiarygodność akcji.

To sprawiło, że losowanie stało się prawdziwym hitom polskiego YouTube'a i przyciągnęło przed ekrany rekordową liczbę widzów.

Jakie były zasady udziału w losowaniu

Nowy rekord polskiego internetu: Wardęga rozdał drogie samochody

Aby wziąć udział w losowaniu nagród, należało wykonać kilka prostych kroków. Przede wszystkim trzeba było podać swój numer telefonu i kupić specjalny e-book Buddy zatytułowany "Backstage".

Im droższy wariant książki się kupiło, tym więcej losów do loterii się otrzymywało:

  • 1 los za zakup wariantu e-booka za 39 zł
  • 3 losy za wariant za 79 zł
  • 6 losów za wariant za 149 zł
  • 10 losów za wariant za 199 zł

Następnie 14 stycznia odbyło się losowanie, podczas którego Budda rozdał zgromadzone nagrody. Wygrane osoby zostały poinformowane SMS-em lub telefonicznie.

Co można było wygrać oprócz aut

Głównymi nagrodami w loterii Buddy było 10 luksusowych samochodów o łącznej wartości 2 miliony złotych. Ale to nie jedyne fanty, które można było wygrać.

10 iPhone'ów 15 10 konsol PlayStation 5
10 laptopów Acer Nitro Łączna wartość: 2,5 mln zł

Oprócz aut, Budda rozdawał więc również drogi sprzęt elektroniczny - nowiutkie smartfony Apple, konsole do gier oraz wydajne laptope dla graczy. Dzięki temu loteria była jeszcze bardziej atrakcyjna.

Ile osób oglądało transmisję na żywo

Finałowa transmisja na żywo z losowania nagród przyciągnęła przed ekrany rekordową liczbę widzów. W szczytowym momencie oglądało ją jednocześnie ponad 635 tysięcy osób.

Dla porównania, poprzedni rekord polskiego YouTube’a wynosił niecałe 400 tys. widzów na żywo i należał do innego youtubera - Wardęgi.

Tym samym Budda swoją loterią pobił dotychczasowe rekordy popularności transmisji live w polskim internecie. To pokazuje, jak wielkim zainteresowaniem cieszyła się jego akcja rozdawania nagród.

Podsumowanie

Popularny youtuber Budda zorganizował loterię, w której rozdał luksusowe samochody o łącznej wartości 2,5 miliona złotych. Było to zrobione, aby uczcić osiągnięcie 2 milionów subskrybentów na jego kanale. Rozdane nagrody obejmowały m.in. BMW M3 Touring warte 500 tysięcy złotych.

Transmisję online z losowania nagród obejrzało na żywo ponad 635 tysięcy widzów, bijąc dotychczasowy rekord polskiego YouTube’a. Tym samym Budda swoją akcją pobił Wardęgę i ustanowił nowy rekord popularności transmisji live w polskim internecie.

5 Podobnych Artykułów

  1. Refabrykowane smartfony - najlepsze modele
  2. Niezwykła oferta HBO Max od Twojego operatora - zacznij oglądać już dziś!
  3. Walentynkowa promocja w Orange: Idealny prezent dla Ciebie i bliskiej osoby
  4. Wyświetlacz w Samsungu Galaxy A20e - poradnik naprawy
  5. Ekran w Huawei P20 Lite - porady dotyczące wymiany
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Ewa Nowak
Ewa Nowak

Na moim blogu piszę o najnowszych smartfonach i gadżetach. Dzielę się opiniami na temat funkcji, wyglądu i możliwości nowych modeli. Sprawdzam wytrzymałość telefonów i porównuję ich baterie. Oceniam aparaty i szybkość działania. Polecam najlepsze akcesoria i etui. Piszę poradniki jak samodzielnie naprawić telefon. Przewiduję jak będą wyglądały smartfony przyszłości.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły