Smartfony Apple iPhone refabrykowane

Telefon refabrykowany Iphone co to znaczy i czy warto brać pod uwagę zakup takiego aparatu? Jak najbardziej tak, ponieważ Iphone refabrykowany, to najczęściej produkt, który z jakichś powodów nie spełnił wymagań klienta i wrócił do ponownej sprzedaży.

Ze względu na fakt, iż sprzedawcy umożliwiają zwrot zakupionych Iphonów bez podania przyczyn, często dochodzi do reklamacji niemających nic wspólnego z uszkodzeniami tych aparatów. Refabrykowany Iphone to po prostu aparat, który wrócił do ponownej sprzedaży, co nie oznacza, że ów powrót odbywa się bez gruntownego sprawdzenia jego sprawności.

Używany iPhone - jak nowy, tylko tańszy

Każdy zwrot jest sprawdzany pod względem technicznym, a także estetycznym, gdyż nawet obudowy są wymieniane, jeżeli doszło do ich zarysowania. Telefon refabrykowany Iphone jest tańszy w zakupie, a może być przy tym aparatem, którego żaden użytkownik nie miał w ręku, gdyż nawet uszkodzone opakowania Iphonów klasyfikują takowe jako refabrykowane.

Iphone refabrykowany czy warto? Tak, gdyż za mniejsze pieniądze otrzymujemy certyfikowany i oryginalny produkt od sprawdzonego dostawcy. 

Telefony Apple iPhone refabrykowane

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl